Předplatné Časostroj

Předplať si Časostroj a cestuj s námi do historie po celý rok

Roční předplatné Časostroje

Objednej si nové předplatné Časostroje právě nyní a získej navíc i skvělou knížku:

  1. Roční EKONOMICKÉ předplatné na 10 výtisků magazínu Časostroj získáš jen za 697 Kč.
  2. Roční předplatné SPECIÁL na 10 výtisků magazínu Časostroj + 2× speciál stojí jen 857 Kč. 
  3. Roční předplatné SPECIÁL S KNIHOU obsahuje 10 výtisků magazínu Časostroj + 2×speciál +  1× KNIHA v hodnotě až 399 Kč jako BONUS. Roční předplatné SPECIÁL S KNIHOU získáš za pouhých 937 Kč. (Vybírej si z možností A až G a opět můžeš počítat s námi: celkem hodnota až 1 398 Kč!)


 

SOUROZENECKÉ předplatné
Pro mladší sourozence je tady Dráček (11× ročně) – ke každé variantě stačí navíc připlatit sníženou částku 299 Kč (namísto samostatného předplatného Dráčka 399 Kč nebo v trafice 489 Kč)

 

 

 

Knihy jako BONUS k ročnímu předplatnému

  1. Historický zpravodaj - co se kdy stalo od zrození lidstva až po současnost - kniha v hodnotě 299 Kč
  2. Všichni panovníci českých zemí - encyklopedie Časostroje představuje poutavou formou všechna knížata, krále i prezidenty - kniha v hodnotě 249 Kč
  3. Letadla: Kompletní historie - velkolepý let historií letectvís padesáti legendárními letadly - kniha v hodnotě 369 Kč
  4. Vynálezy - vynálezy, které předběhly svou dobu - kniha v hodnotě 399 Kč
  5. Staré řecké báje a pověsti - kniha v hodnotě 299 Kč
  6. Špatní žáci, rebelové a jiní géniové - 30 neobyčejných příběhů v hodnotě 288 Kč

      

    

Zvolený bonus uveď, prosím, do Poznámky (můžeš zkopírovat název), děkujeme.

Tato nabídka platí od 18. 2. 2020 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 10 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Dárky garantujeme ke všem objednávkám a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky. Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Nevyřizujeme objednávky předplatného do SR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.