Předplatné 100+1 historie

Využijte slevy a získejte dárek ZDARMA

  1. Předplaťte si na rok 100+1 historie: Místo 39,90 Kč dáte pouhých 34,90 Kč za každé číslo, které doručíme na naše náklady až do Vaší poštovní schránky. Za roční předplatné zaplatíte pouze 419 Kč + navíc získáte dárek v hodnotě 100 Kč ZDARMA - speciální vydání časopisu Živá historie: Kruté osudy předků.
  2. Předplatné se speciály zahrnuje 12× 100+1 historie + 4× speciál. Za předplatné
    se speciály zaplatíte pouze 574 Kč + navíc získáte dárek v hodnotě 100 Kč ZDARMA - speciální vydání časopisu Živá historie: Kruté osudy předků + navíc další dárek v hodnotě 50 Kč ZDARMA: Speciál 70 nejkrásnějších hradů + zámků a památek, které musíte vidět!.
  3. Předplatné 100+1 historie se speciály + Historická červená knihovna zahrnuje 12× 100+1 historie + 4× speciál + 4× Historická červená knihovna. Za předplatné se speciály a Historickou červenou knihovnou zaplatíte pouze 752 Kč + navíc získáte dárek v hodnotě 100 Kč ZDARMA - speciální vydání časopisu Živá historie: Kruté osudy předků + navíc další dárek v hodnotě 50 Kč ZDARMA: Speciál 70 nejkrásnějších hradů + zámků a památek, které musíte vidět!.

           

 

Tato nabídka platí od 29. 11. 2017 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné na rok platí na 12 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Dárky garantujeme ke všem objednávkám a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky. Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Tento titul lze na Slovensku předplatit a stejně tak je i k dostání v trafikách. Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.