Předplatné 100+1 historie

Využijte slevy a získejte dárek ZDARMA

  1. Předplaťte si na rok 100+1 historie: Místo 39,90 Kč dáte pouhých 34,90 Kč za každé číslo, které doručíme na naše náklady až do Vaší poštovní schránky. Za roční předplatné zaplatíte pouze 489 Kč + navíc získáte dárek v hodnotě 100 Kč ZDARMA - speciální vydání časopisu Živá historie: Český svět za časů c. k. monarchie.
  2. Předplatné se speciály zahrnuje 12× 100+1 historie + 4× speciál. Za předplatné
    se speciály zaplatíte pouze 659 Kč + navíc získáte dárek v hodnotě 100 Kč ZDARMA - speciální vydání časopisu Živá historie: Český svět za časů c. k. monarchie + navíc další dárek v hodnotě 50 Kč ZDARMA: Speciál 80 nej hradů a zámků.
  3. Předplatné 100+1 historie se speciály + Historická červená knihovna zahrnuje 12× 100+1 historie + 4× speciál + 4× Historická červená knihovna. Za předplatné se speciály a Historickou červenou knihovnou zaplatíte pouze 859 Kč + navíc získáte dárek v hodnotě 100 Kč ZDARMA - speciální vydání časopisu Živá historie: Český svět za časů c. k. monarchie + navíc další dárek v hodnotě 50 Kč ZDARMA: Speciál 80 nej hradů a zámků.

 

Ilustrovaná historie
jen za 199 Kč -
stačí navíc připlatit ke každé variantě (namísto 339 Kč samostatně nebo 399 Kč v trafice) UŠETŘÍTE POLOVIC!

 


  

 

Tato nabídka platí od 15. 10. 2019 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné na rok platí na 12 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Dárky garantujeme ke všem objednávkám a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky. Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Tento titul lze na Slovensku předplatit a stejně tak je i k dostání v trafikách. Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.