Předplatné 100+1 historie

Vážení čtenáři, předplatné objednávejte na radostzpoznani.cz/predplatne-100-1, kde najdete základní varianty předplatného vč. možnosti objednání starších čísel časopisů nebo knih a platbu jak na účet, tak kartou.

V případě zájmu o jinou variantu předplatného (balíčky, kombinované předplatné apod.), nás prosím kontaktujte na e-mailu: predplatne@epublishing.cz nebo na telefonu 545 211 880 (pondělí–čtvrtek, 8–16 hod.). Děkujeme.

Využijte slevy a získejte dárek ZDARMA

  1. Předplaťte si na rok 100+1 historie: Za roční předplatné zaplatíte pouze 598 Kč + navíc získáte dárek v hodnotě 150 Kč ZDARMA - Staré pověsti české.
  2. Předplatné se speciály zahrnuje 12× 100+1 historie + 4× speciál. Za předplatné
    se speciály zaplatíte pouze 779 Kč + navíc získáte dárek v hodnotě 150 Kč ZDARMA - Staré pověsti české + navíc další dárek v hodnotě 50 Kč ZDARMA: Hrady a zámky, navštivte perly české krajiny.

 

Ilustrovaná historie
jen za 295 Kč -
stačí navíc připlatit ke každé variantě (namísto 395 Kč samostatně nebo 480 Kč v trafice)

 


 

 

Tato nabídka platí od 21. 2. 2024 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné na rok platí na 12 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Dárky garantujeme ke všem objednávkám a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky. Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Tento titul lze na Slovensku předplatit a stejně tak je i k dostání v trafikách. Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.