Předplatné Předškolák

Vážení čtenáři, předplatné časopisu objednávejte na radostzpoznani.cz/predplatne-detske, kde najdete základní varianty předplatného vč. možnosti objednání starších čísel časopisů nebo knih a platbu na účet i kartou.

V případě zájmu o jinou variantu předplatného (balíčky, kombinované předplatné apod.), nás prosím kontaktujte na e-mailu: predplatne@epublishing.cz nebo na telefonu 545 211 880 (pondělí–čtvrtek, 8–16 hod.). Děkujeme.

 

Předplatné Předškolák

 

  • Roční předplatné
    pohodlné doručení až k vám domů jen za 199 za 6x Předškolák
  • Roční předplatné se speciálem
    6x Předškolák + Kaňkův speciál č. 3 plný úkolů jen za 288

    

Ušetřete ještě více … objednejte si NAJEDNOU také Dráčka + Předškoláka a získejte je v balíčku za zvýhodněnou cenu:

Předškolák spolu s Dráčkem - jen za 778 Kč - (6x Předškolák pouze za 179 Kč)

 

 

Tato nabídka platí od 19. 6. 2023 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 6 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky. Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění.

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.