Předplatné Zázraky medicíny

Vážení zákazníci, prosím omluvte dočasnou nedostupnost našich objednávkových formulářů z důvodu přechodu na nový předplatitelský systém. Jejich obnovení předpokládáme v druhé polovině února 2024. Děkujeme za pochopení.

Využijte slevy a pořiďte si předplatné časopisu Zázraky medicíny

 
Vychází 10x ročně!

roční předplatné obsahuje 10x Zázraky medicíny jen za 599 Kč

 

 

 

 

Tato nabídka platí od 14. 2. 2023 pouze v ČR.

Podmínky předplatného: Předplatné platí na 10 po sobě jdoucích čísel. Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Dárky garantujeme ke všem objednávkám a budou expedovány do 6 týdnů od připsání platby. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez předchozího upozornění zrušit či prodloužit. Vždy platí nabídka aktuální k datu objednávky. Tato akce platí jen pro objednávky na adresy v ČR, placené v Kč - neplatí pro Slovensko! Extra Publishing nevyřizuje objednávky předplatného mimo ČR. Pokud si chcete naše časopisy předplatit na Slovensku nebo jinde ve světě, informace najdete zde. Pro předplatné platí všeobecné obchodní Podmínky a naše memorandum o Zpracovnání osobních údajů.

POZOR! Povinnou položkou objednávky je e-mail! Děkujeme za jeho vyplnění

 POZOR! Objednáváte-li si předplatné zpětně, kontaktujte nás prosím po úhradě na     e-mail predplatne@epublishing.cz, abychom Vám již vydané výtisky doposlali. Děkujeme.